Sektörel Firma Rehberi

Günlük yaşam alanlarında yapılan temizlik işlemleri, bireylerin sağlığı, mutluluğu ve verimliliğini olumlu yönde etkiler. İş yerinde hijyenik ve düzenli bir ortam sağlamak performansı artırıp stresi azalttığı gibi kapısını açtığımızda pırıl pırıl bir eve adım atmak huzur ve dinginlik hissi yaratır.

Zamanımızın önemli bir kısmını geçirdiğimiz kapalı alanlarda temizlik, yaşam kalitemizin ve sağlığımıza verdiğimiz değerin de bir göstergesidir. Tam da bu noktada, yaşam alanlarınızın genel ve rutin temizlik ihtiyaçlarına yönelik profesyonel desteğe ihtiyaç duyarsanız, Ümraniye temizlik şirketi Kubat Group olarak, konusunda uzman ekiplerimizle ev ve işyeri temizliği konusunda çeyrek asra dayanan tecrübemizle yanınızdayız.

Ümraniye Ev Temizliği

Profesyonel ev temizliğinde her alan için farklı ekipmanlar ve farklı kimyasallar kullanılır. Mutfak, banyo ve wc gibi ıslak zeminlerin temizliğinde kullanılan kimyasallarla evin oturma odası, yatak odaları ve salon zeminlerinde kullanılan dezenfektanlar farklıdır. Mobilya temizliği ve teknolojik aletlerin tozunu almak için kullanılan ekipmanlar da birbirinden farklıdır. Daha da önemlisi yüzeylere zarar vermeden, evde tam hijyen sağlamak ve en iyi sonucu almak için tüm uygulamaların konusunda deneyimli profesyoneller tarafından hayata geçirilmesi gerekir.

Kubat Group, Ümraniye temizlik firmaları arasında eğitimli personeli öne çıkar. Sektöründe yeniliklerin öncüsü olan firmamız, konusunda tecrübeli ekibi ile size özel yaşam alanlarını tabandan tavana, duvardan duvara ışıl ışıl yapma yanı sıra temizlik uygulamalarında hiçbir yüzeye zarar vermeden hijyen sağlama garantisiyle hizmet sunar.

Ümraniye günlük ev temizliği işlemlerinde temizlik profesyonelleri,

  • Temizlenecek her noktanın karakteristik özelliklerine uygun ekipmanlar, yüzeyine ve dokusuna zarar vermeyen kaliteli kimyasallar kullanılar.
  • Kumaş ve deri koltuklarınızın temizliğinin yanı sıra mobilyaların ahşap yüzeylerine özel bakım ürünleri kullanarak oturum alanlarında maksimum hijyen sağlarlar.
  • Ahşap ve parke zeminleri koruyucu kimyasallarla siler ve ilk günkü parlaklığına kavuştururlar.

Ve evinizi ve içinde kullandığınız tüm eşyaları bahar tazeliğinde teslim ederler. Ümraniye ev temizlik şirketi Kubat Group’tan inşaat sonrası boş daire temizliği, taşınma öncesi detaylı yüzey temizliği yanı sıra eşyalı ev ve villa temizliği konularında, istediğiniz her an, profesyonel destek alabilirsiniz.

Ümraniye Ofis Temizliği

İş dünyasında ilk izlenim önemli yer tutar. Çalıştığınız ofisin temizliği, düzeni ve görünümü müşterilerinizin aklında işinize verdiğiniz önemin ilk resmini çizer. Bu ilk izlenim nihayetinde takip edecek olan iş ilişkisinin de tonunu belirler. İş yeri temizliği, yalnız müşterilere verilen ilk izlenimle sınırlı olmayıp, çalışan ekibin performansı ve motivasyonu açısından da büyük etkiye sahiptir. Bu özelliğiyle çalışma ortamında sağlanacak hijyen, düzen ve temizlik, işin bütününe etki eden unsurlar arasındadır.

Ümraniye temizlik şirketleri arasında yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden Kubat Group’tan iş yerinizin günlük rutin temizlik ihtiyaçları yanı sıra aylık ve mevsimlik genel temizlik gereksinimlerine yönelik profesyonel destek alabilirsiniz. Tüm ofis bileşenlerinin dezenfekte edilmesinden, pürüzsüz yüzeylerin modern ekipmanlarla temizlenmesine, ıslak ve kuru zeminlerin silinerek cilalanmasına kadar hiçbir ayrıntıyı atlamadan sunduğumuz detaylı ofis temizliği hizmetlerimizden isteğiniz doğrultusunda çalışma saatleri içinde, dilerseniz iş saatleri dışında da yararlanabilirsiniz.

Güvenilir Ümraniye temizlik şirketi Kubat Group’un uzman ekibiyle iletişime geçmek ve bütçenizi düşünen fiyatlarla profesyonel temizlik hizmetlerine erişim sağlamak için yandaki formdan hemen teklif alın, steril yaşam alanı beklentilerinizi bir ileri seviyeye taşıyın.

Bizi tercih ettikleri için tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Sizler de bu ailenin bir parçası olmak isterseniz bizimle irtibata geçebilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Alpin disc-akademi-logo-15-yil-1 ema
emt etku evsan
figür fox-veteriner-logo konfides
Martı metropol Özel DNZ poliklinik
özeldrm vektör Vera

Ücretsiz Teklif Al

Hizmetimiz sadece İstanbul ve Ankara ili kapsamındadır. Talebiniz bu yönde ise bilgilerinizi eksiksiz doldurarak hemen teklif alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al - Maliyet Hesapla

Temizlik Hizmetimiz İstanbul ve Ankara ili kapsamındadır. Talebiniz bu yönde ise lütfen formu eksiksiz doldurunuz.