TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ

Ev Temizliği

Ev Temizliği ev hanımları için büyük sorun teşkil etmektedir.Her ev hanımı yaşam alanlarının temiz ve düzenli olmasını arzu eder.

Koltuk Temizliği

Koltuk temizliği sadece endüstriyel süpürge makinası ile oturma gruplarınızın temizlenme işlemidir.

Parti Sonrası Temizlik

Düzenlediğiniz her türlü organizasyon sonrası mekan temizliğini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Parti sahibi temizlik işiyle uğraşmadan profesyonel temizlik hizmetini almanın mutluluğunu yaşıyor.

Okul Temizliği

Okul Temizliği şirketler ve şirket çalışanları için büyük sorun teşkil etmektedir.Okul personellerinin ve öğrencilerin çalışma performansını etkileyen en önemli unsurlardan biri çalışma alanlarının temiz ve düzenli olmasıdır.

Mağaza Temizliği

Mağaza Temizliği şirketler, şirket çalışanları ve müşteriler için büyük sorun teşkil etmektedir.Mağaza personellerinin çalışma performansını etkileyen en önemli unsurlardan biri çalışma alanlarının temiz ve düzenli olmasıdır.

Günlük Temizlik

Günlük temizlik hizmetlerimiz şirketler ve evler için sıkça tercih edilen hizmetlerimizden biridir.

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği şirketler ve şirket çalışanları için büyük sorun teşkil etmektedir. Fabrika personellerinin çalışma performansını etkileyen en önemli unsurlardan biri çalışma alanlarının temiz ve düzenli olmasıdır.

Film Seti Temizliği

Film Seti Temizliği şirketler ve şirket çalışanları için büyük sorun teşkil etmektedir. Film Seti personellerinin çalışma performansını etkileyen en önemli unsurlardan biri çalışma alanlarının temiz ve düzenli olmasıdır.

Yat Temizliği

Yat Temizliği şirketler ve müşterileri için büyük sorun teşkil etmektedir. Yat sahiplerinin veya müşterilerin beğenisini etkileyen en önemli unsurlardan biri alanların temiz ve düzenli olmasıdır.

Depo Temizliği

Depo Temizliği şirketler ve şirket çalışanları için büyük sorun teşkil etmektedir.Depo personellerinin çalışma performansını etkileyen en önemli unsurlardan biri çalışma alanlarının temiz ve düzenli olmasıdır.

Zemin Cilalama

Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin temizliğini; en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak cilalama hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir.

İbadethane Temizliği

İbadethane temizliği dini inançlarını yerine getiren vatandaşlar için büyük önem arz etmektedir.

Konsolosluk Temizliği

Konsolosluk Temizliği çalışanlar için büyük sorun teşkil etmektedir.Konsolosluk personellerinin çalışma performansını etkileyen en önemli unsurlardan biri çalışma alanlarının temiz ve düzenli olmasıdır.

Halıfleks Temizliği

Halıfleks temizliği diğer halı ve çeşitlerine göre daha sık ve kontrollü bir şekilde temizlenmesi gereken yüzey olup firmamız bu konuda donanımlı ekipmanı ve uzman personeli ile hizmet vermektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliği projenin devreye alınması sırasında hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getirilmesi gereken bir hizmettir. Açılış öncesi her yerin detaylı bir şekilde temizlenmesine gerek duyulmaktadır.

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği şirketler ve şirket çalışanları için büyük sorun teşkil etmektedir. Şirket personellerinin çalışma performansını etkileyen en önemli unsurlardan biri çalışma alanlarının temiz ve düzenli olmasıdır. Ayrıca şirketin dış yüzeyden güçlü gözükmesini sağlayacak en önemli unsurlardan biri dış cephe temizliğidir.

Villa Temizliği

Villa Temizliği ev sahipleri için büyük sorun teşkil etmektedir. Villa yüz ölçümleri büyük olduğu için mutlaka profesyonel temizlik hizmetinden yararlanılması gerekmektedir.

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği şirketler ve şirket çalışanları için büyük sorun teşkil etmektedir.Ofis personellerinin çalışma performansını etkileyen en önemli unsurlardan biri çalışma alanlarının temiz ve düzenli olmasıdır.

Ücretsiz Teklif Al - Maliyet Hesapla

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.