İbadethane Temizliği

İbadethane temizliği dini inançlarını yerine getiren vatandaşlar için büyük önem arz etmektedir.

İbadethanelerde temizlik işlemlerinin düzenli bir şekilde ve profesyonel ekip tarafından sertifikalı temizlik ürünleriyle yapılması gerekmektedir.Titizlik ve özenle yapılan ibadethane temizliği işleminden sonra hastalıklara neden olan mikroorganizmaların yayılması önlenir. Kubat Group olarak ibadethaneye geldiğimiz de temizlik işlemlerimizin sıralaması aşağıdaki gibidir.

  • Çöplerin çıkarılması ve genel düzenin oluşturulması

Masa altı çöpleri ve ortak kullanım alanlarındaki çöpler çöpe atılarak ortadan kaldırılır. Masa üstünde bulunan materyalleri veya önemli evrakları düzenli bir şekilde toplanır.

  • Kirlerin temizlenmesi

Tüm masa,sandalye,orta sehpa,kitaplık,dolap,elektronik eşyalar ilgili temizlik malzemeleriyle detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Oturma koltukları ve sandalyeleri kuru köpük ve vakum sistemi ile detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

  • Standart ve Detaylı Zemin Temizliği

Standart zemin temizliği sadece endüstriyel süpürge makinası ile halıfleks, beton ve parkelerin temizlenme işlemidir.

Detaylı Zemin temizliği Kuru köpük makinası ve vakumlu süpürge makinasıyla halıfleks,beton ve parkelerin detaylı yıkama ve kurutulma işlemidir. Daha sonrasında gerekli alanlara cila ve parlatma uygulaması yapılmaktadır.

  • Pencere ve Cam Temizliği

İbadethane temizliği içerisinde pencere kasalarının ve camların ilgili temizlik malzemeleriyle temizlenme işlemidir. Camların dış yüzeylerinin silinmesi ulaşılabilirlik ve yükseklik seviyesine göre değişkenlik göstermektedir.

  • Ortak Kullanım Alanlarının Temizliği

Ortak kullanım alanları [wc,toplantı odası,bekleme odası,mutfak,lobi] ilgili temizlik ürünleriyle temizlenir ve ortam düzeni sağlanmaktadır.

Ücretsiz Teklif Al - Maliyet Hesapla

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.