Ev Temizliği

Ev Temizliği ev hanımları için büyük sorun teşkil etmektedir.Her ev hanımı yaşam alanlarının temiz ve düzenli olmasını arzu eder.

Evlerde ferahlığın en yüksek düzeyde tutulması için temizlik işlemlerinin düzenli bir şekilde ve profesyonel ekip tarafından sertifikalı temizlik ürünleriyle yapılması gerekmektedir.Titizlik ve özenle yapılan ev temizliği işleminden sonra hastalıklara neden olan mikroorganizmaların yayılması önlenir. Kubat Group olarak evinize geldiğimiz de temizlik işlemlerimizin sıralaması aşağıdaki gibidir.

  • Çöplerin çıkarılması ve genel ev düzeninin oluşturulması

Mutfak, Tuvalet v.b alanlarınızdaki çöpler, çöpe atılarak ortadan kaldırılır.Çalışma odanızdaki masa üstünde bulunan materyaller veya önemli evraklar düzenli bir şekilde toplanır.

  • Kirlerin temizlenmesi

Tüm masa,sandalye,orta sehpa,kitaplık,dolap,elektronik eşyalar ilgili temizlik malzemeleriyle detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Oturma koltukları ve sandalyeler kuru köpük ve vakum sistemi ile detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

  • Standart ve Detaylı Zemin Temizliği

Standart zemin temizliği sadece endüstriyel süpürge makinası ile halıfleks,beton ve parkelerin temizlenme işlemidir.

Detaylı Zemin temizliği Kuru köpük makinası ve vakumlu süpürge makinasıyla halıfleks,beton ve parkelerin detaylı yıkama ve kurutulma işlemidir. Daha sonrasında gerekli alanlara cila ve parlatma uygulaması yapılmaktadır.

  • Pencere ve Cam Temizliği

Ev temizliği içerisinde pencere kasalarının ve camların ilgili temizlik malzemeleriyle temizlenme işlemidir. Camların dış yüzeylerinin silinmesi ulaşılabilirlik ve yükseklik seviyesine göre değişkenlik göstermektedir.

Ücretsiz Teklif Al - Maliyet Hesapla

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.