Ofis Temizliği

Ofis Temizliği şirketler ve şirket çalışanları için büyük sorun teşkil etmektedir.Ofis personellerinin çalışma performansını etkileyen en önemli unsurlardan biri çalışma alanlarının temiz ve düzenli olmasıdır.

Ofislerde çalışma performansının en yüksek düzeyde tutulması için ofis temizlik işlemlerinin düzenli bir şekilde ve profesyonel ekip tarafından sertifikalı temizlik ürünleriyle yapılması gerekmektedir.Titizlik ve özenle yapılan ofis temizliği işleminden sonra hem personellerin verimliliği artar hem de hastalıklara neden olan mikroorganizmaların yayılması önlenir. Kubat Group olarak ofisinize geldiğimiz de temizlik işlemlerimizin sıralaması aşağıdaki gibidir.

  • Çöplerin çıkarılması ve genel ofis düzeninin oluşturulması

Ofis masa altı çöpleri ve ortak kullanım alanlarındaki çöpler çöpe atılarak ortadan kaldırılır.Çalışanların masa üstünde bulunan materyalleri veya önemli evrakları düzenli bir şekilde toplanır.

  • Kirlerin temizlenmesi

Tüm masa,sandalye,orta sehpa,kitaplık,dolap,elektronik eşyalar ilgili temizlik malzemeleriyle detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Oturma koltukları ve personel sandalyeleri kuru köpük ve vakum sistemi ile detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

  • Standart ve Detaylı Zemin Temizliği

Standart zemin temizliği sadece endüstriyel süpürge makinası ile halıfleks,beton ve parkelerin temizlenme işlemidir.

Detaylı Zemin temizliği Kuru köpük makinası ve vakumlu süpürge makinasıyla halıfleks,beton ve parkelerin detaylı yıkama ve kurutulma işlemidir.vDaha sonrasında gerekli alanlara cila ve parlatma uygulaması yapılmaktadır.

  • Pencere ve Cam Temizliği

Ofis temizliği içerisinde pencere kasalarının ve camların ilgili temizlik malzemeleriyle temizlenme işlemidir. Camların dış yüzeylerinin silinmesi ulaşılabilirlik ve yükseklik seviyesine göre değişkenlik göstermektedir.

  • Ortak Kullanım Alanlarının Temizliği

Ortak kullanım alanları [wc,toplantı odası,bekleme odası,mutfak,lobi] ilgili temizlik ürünleriyle temizlenir ve ortam düzeni sağlanmaktadır.