İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliği projenin devreye alınması sırasında hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getirilmesi gereken bir hizmettir. Açılış öncesi her yerin detaylı bir şekilde temizlenmesine gerek duyulmaktadır.

İnşaat sonrası temizlik işlemlerinin düzenli bir şekilde ve profesyonel ekip tarafından sertifikalı temizlik ürünleriyle yapılması gerekmektedir.Titizlik ve özenle yapılan inşaat sonrası temizliği işleminden sonra hem personellerin verimliliği artar hem de hastalıklara neden olan mikroorganizmaların yayılması önlenir. Kubat Group olarak proje alanına geldiğimiz de temizlik işlemlerimizin sıralaması aşağıdaki gibidir.

  • Çöplerin çıkarılması ve genel ofis düzeninin oluşturulması

Proje alanındaki çöpler ve ortak kullanım alanlarındaki çöpler çöpe atılarak ortadan kaldırılır.

  • Kirlerin temizlenmesi

Tüm masa,sandalye,orta sehpa,kitaplık,dolap,elektronik eşyalar ilgili temizlik malzemeleriyle detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Oturma koltukları ve personel sandalyeleri kuru köpük ve vakum sistemi ile detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

  • Standart ve Detaylı Zemin Temizliği

Standart zemin temizliği sadece endüstriyel süpürge makinası ile halıfleks,beton ve parkelerin temizlenme işlemidir.

Detaylı Zemin temizliği Kuru köpük makinası ve vakumlu süpürge makinasıyla halıfleks,beton ve parkelerin detaylı yıkama ve kurutulma işlemidir. Daha sonrasında gerekli alanlara cila ve parlatma uygulaması yapılmaktadır.

  • Pencere ve Cam Temizliği

İnşaat sonrası temizlik içerisinde pencere kasalarının ve camların ilgili temizlik malzemeleriyle temizlenme işlemidir. Camların dış yüzeylerinin silinmesi ulaşılabilirlik ve yükseklik seviyesine göre değişkenlik göstermektedir.

  • Ortak Kullanım Alanlarının Temizliği

Ortak kullanım alanları [wc,toplantı odası,bekleme odası,mutfak,lobi] ilgili temizlik ürünleriyle temizlenir ve ortam düzeni sağlanmaktadır.