Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği şirketler ve şirket çalışanları için büyük sorun teşkil etmektedir. Şirket personellerinin çalışma performansını etkileyen en önemli unsurlardan biri çalışma alanlarının temiz ve düzenli olmasıdır. Ayrıca şirketin dış yüzeyden güçlü gözükmesini sağlayacak en önemli unsurlardan biri dış cephe temizliğidir.

Şirketler çalışma performansının en yüksek düzeyde tutulması için temizlik işlemlerinin düzenli bir şekilde ve profesyonel ekip tarafından sertifikalı temizlik ürünleriyle yapılması gerekmektedir.Titizlik ve özenle yapılan dış cephe temizliği işleminden sonra hem personellerin verimliliği artar hem de hastalıklara neden olan mikroorganizmaların yayılması önlenir. Kubat Group olarak dış cephe temizliği yapılacak alana geldiğimiz de temizlik işlemlerimizin sıralaması aşağıdaki gibidir.

  • Kirlerin temizlenmesi

Tüm bina yüzeyi özel eğitimli personelimiz tarafından güvenli ve kaliteli bir şekilde temizlenmektedir. Kullanılan ürünler sertifikalı ve kaliteden ödün vermeden seçilen temizlik maddeleridir.