Sektörel Firma Rehberi

Ev temizliği işi hayatınızı ele geçiriyormuş gibi geliyorsa, ev temizliği ihtiyaçlarınızı Kubat Group'un halletmesine izin vermenin zamanı gelmiş olabilir.

Profesyonel bir temizlik şirketi tarafından bir ev temizliği rezervasyonu yapmak ister misiniz? Yetkin ve güvenilir bir temizlik şirketi arayışı her zaman kolay değildir. Temiz ve ışıltılı bir ev için ilk adresiniz 20 yıllık deneyimi ile Kubat Group olabilir.

İstanbul ve Ankara genelinde profesyonel ev temizliği hizmetimizi sunuyoruz.

Süpürme ve paspaslamadan toz alma ve yıkamaya kadar tüm ev temizliği çözümlerini sağlayabiliriz.

Eksiksiz bir ev temizliği çok fazla zamanınızı alır. Günlük ev temizliği yapmazsanız belirli bir süre sonra çok fazla toz ve kir birikir. Kubat Group farkı ile alacağınız profesyonel ev temizliği hizmeti ile eviniz sadece pırıl pırıl olmaz, aynı zamanda evinizdeki hava kalitesi de önemli ölçüde artar.

profesyonel-ev-temizligi

Profesyonel bir ev temizlik hizmeti arıyorsanız 20 yıllık tecrübesi ile Kubat Group hizmetinizde.

Profesyonel ev temizliği hangi hizmeti neleri içerir?

Her odanın farklı temizlik gereksinimleri vardır. İster mutfak, ister banyo veya oturma odası olsun - her yaşam alanı farklı kirlilik derecesine sahiptir ve bu nedenle farklı şekilde temizlik yapılır. Ev temizlik hizmetleri şunlardır:

  • Koridorların ve giriş alanlarının silinmesi
  • Teknolojik aletlerin ve mobilyaların tozunun alınması
  • Salon ve odaların temizlenmesi
  • Mutfağın toplanması ve temizlenmesi
  • Banyo ve tuvaletin temizlenmesi

Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları evinizin boş veya mobilyalı olmasına ve büyüklüğüne bağlı olarak değişir. Her durumda, isteklerinize mümkün olan en iyi şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. Teklif formunu doldurup bu detaylarla ilgili bize bilgi verirseniz hemen dönüş yapalım.

catering-teklif-al

Evinizin sadece temiz değil, aynı zamanda hijyenik durumda olması için profesyonel ev temizlik hizmetimizden faydalanın.

Kubat Group, sektörde uzun yıllara dayanan deneyime ve sayısız memnun müşteriye sahip, profesyonel bir ev temizlik şirketidir. Her zaman size hizmet etmeye hazır bir şekilde profesyonel ev temizliği hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Alışkın olduğunuz yaşam kalitesini ve hizmetini anlıyoruz ve beklentilerinizi detaylı ev temizliği ile karşılamaya söz veriyoruz.

Bugüne kadar sayısız ev temizliği hizmeti verdik ve müşterilerimizden oldukça güzel övgü ve olumlu geri bildirimler aldık. Bunu çok yönlü ekibimizin en iyi ve en güvenilir temizlik profesyonelleri olma yönündeki yorulmak bilmeyen çabalarına borçluyuz. Temizlik personelimiz sadece temizlik alanında son derece profesyonel ve deneyimli değil, aynı zamanda çok cana yakın, saygılı ve işbirlikçidirler.

Aydınlık ve ferah bir ev mi istiyorsunuz?

O halde profesyonel temizlikçilerimizin düzenli ev temizliğini dört gözle bekleyin! Ev temizleyici personelimiz dairenizi parlatırken, siz boş zamanınızın tadını çıkarabilir ve düzenli, temiz ve güzel kokulu bir ev için sabırsızlanabilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri

Ataşehir

atasehir

Avcılar

avcilar

Bahçelievler

bahcelievler

Bakırköy

bakirkoy

Başakşehir

basaksehir

Beykoz

beykoz

Beylikdüzü

beylikduzu

Esenler

esenler

Esenyurt

esenyurt

Fatih

fatihfatih

Kadıköy

kadikoy

Kartal

kartal

Maltepe

maltepe

Şişli

sisli

Zeytinburnu

zeytinburnu

Ücretsiz Teklif Al

Hizmetimiz sadece İstanbul ve Ankara ili kapsamındadır. Talebiniz bu yönde ise bilgilerinizi eksiksiz doldurarak hemen teklif alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al - Maliyet Hesapla

Temizlik Hizmetimiz İstanbul ve Ankara ili kapsamındadır. Talebiniz bu yönde ise lütfen formu eksiksiz doldurunuz.