Sektörel Firma Rehberi

Kubat Group olarak yaklaşık 20 yıldır, Esenler ve çevresinde profesyonel ofis ve ev temizlik hizmetleri sunmaktayız. Esenler temizlik şirketleri arasından sıyrılan eğitimli, donanımlı personelimiz ve esnek fiyatlarımız sayesinde evinizin veya ofisinizin pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz.

Ev ve ofis alanlarındaki tüm temizlik ihtiyaçlarını karşılayan iyi eğitimli ve motive temizlik profesyonellerimiz işlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirir. Siz de hemen şimdi periyodik veya tek seferli Esenler temizlik şirketi ihtiyaçlarınız için yandaki formdan bize ulaşabilirsiniz.

Esenler Ev Temizliği

Kubat Group’un eğitimli ve profesyonel temizlik kadrosu, evinizdeki her türlü kir, toz ve pislikle mücadele ederek, ilk günkü gibi parıldamasını sağlayacaktır. Esenler ev temizlik hizmeti çerçevesinde sağlık için temizlik felsefesine odaklanmaktayız.

Pofesyonel ekiplerimizle evinizi, her zamankinden daha temiz ve sağlıklı şekilde sizlere teslim etmeyi amaçlamaktayız. Evinizin her köşesinin detaylı olarak temizlenmesinden sorumlu temizlik profesyonellerimizden ihtiyaçlarınıza veya tercihlerinize göre her hafta, iki haftada bir, üç haftada bir, aylık ve ara sıra olmak üzere destek alabilirsiniz. Eşyalı ev temizliğinde alacağınız hizmetler;

 • Tüm mutfak ve banyo dolaplarının silinmesi,
 • Zeminlerin yıkanması,
 • Halı ve döşemelerin temizlenmesi ve kurutulması,
 • Tabloların, çerçevelerin, abajur gibi aksesuarların, kapıların ve mobilyaların tozunun alınması,
 • Duvarların temizlenmesi,
 • Tüm odaların süpürülmesi,
 • Pencerelerin temizlenmesi de dahil olmak üzere tüm evinizin temizliğini içerir.

Esenler Ofis Temizliği

Çalışanlarınızın temiz bir çalışma alanına sahip olması ve müşterilerinizin her ziyaretlerinde ofisinizin görünümünden etkilenmesi önemlidir. Ofis temizlik profesyonellerimiz yüksek kaliteli temizlik ürünleriyle daima hizmetinize hazırdır. Esenler bölgesindeki ofisiniz için yararlanacağınız temizlik hizmeti sayesinde işlerinize daha iyi odaklanabilirsiniz. Profesyonel ofis temizliği hizmetini kullanmanın birçok avantajı vardır.

 • Daha sağlıklı çalışma ortamı yaratır.
 • Müşteriler, ziyaretçiler ve misafirler için daha iyi bir ilk izlenim oluşturur.
 • İş programınıza uyum sağlar.
 • İşinize daha iyi odaklanmanıza yardımcı olur.

Siz de Esenler temizlik hizmetlerimizden faydalanabilmek için hemen yandaki form üzerinden en iyi Esenler temizlik şirketi Kubat Group'tan fiyat teklifi alın.

Bizi tercih ettikleri için tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Sizler de bu ailenin bir parçası olmak isterseniz bizimle irtibata geçebilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Alpin disc-akademi-logo-15-yil-1 ema
emt etku evsan
figür fox-veteriner-logo konfides
Martı metropol Özel DNZ poliklinik
özeldrm vektör Vera

Ücretsiz Teklif Al

Hizmetimiz sadece İstanbul ve Ankara ili kapsamındadır. Talebiniz bu yönde ise bilgilerinizi eksiksiz doldurarak hemen teklif alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al - Maliyet Hesapla

Temizlik Hizmetimiz İstanbul ve Ankara ili kapsamındadır. Talebiniz bu yönde ise lütfen formu eksiksiz doldurunuz.