DEZENFEKSİYON HİZMETLERİMİZ

Sağlık Bakanlığı onaylı olan ve biyosidal belgesi bulunan en kaliteli dezenfektan ürünlerini kullanarak, gerçekleştirdiğimiz ortam dezenfeksiyon hizmeti ile açık ve kapalı tüm alanları salgın hastalık tehdidine karşı koruyoruz.

Kimyasal dezenfektanlar yaygın şekilde kullanılmaktadır. Dezenfektan etkisi olan çok sayıda kimyasal madde olmakla birlikte, bunlar arasında etkisi, uygulanabilirliği ve uygulama kolaylığı gibi çeşitli koşulları sağlayan madde sayısı sınırlıdır. Firmamız ULV Cihazı ile virüs ve bakterilere %99 oranında etkili hizmet vermektedir.

Araç Dezenfeksiyon

Araç Dezenfekte fiyatlarımız her bütçeye uygundur. Araba dezenfekte yapan yerler arasında Kubat Group'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Konut Dezenfeksiyon

Ev Dezenfekte Firmaları arasında yer alan Kubat Group eşsiz hizmet kalitesi ile profesyonel temizlik personeli ile evinizi dezenfekte ederek sizi ve sevdiklerinizin sağlığına önem verir.

Ofis Dezenfeksiyon

Ofis dezenfeksiyon hizmetimiz ile işyerleriniz Covid-19 salgınına karşı koruma altında. Küçük işletmelerden kurumsal işletmelerin tamamına uzman personelimiz ile kaliteli hizmetimizi en iyi şekilde sunuyoruz.

Ücretsiz Teklif Al - Maliyet Hesapla

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.