Sektörel Firma Rehberi

Sağlık açısından bulunduğunuz ortamın temiz olması büyük önem taşır. Temizliğe sadece evlerde değil, çalışma alanlarında da özen gösterilmesi gerekir. Özellikle birden çok kişinin ortak kullanımına açık olan ofisler, insan sağlığını tehdit eden farklı mikrop ya da virüslere maruz kalır. Bu nedenle de tıpkı eviniz gibi çalışma ortamınızın da sık sık ve düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Siz de Başakşehir temizlik şirketi arayışında iseniz, Kubat Group’un sunduğu temizlik hizmetlerini gözden geçirebilirsiniz.

Başakşehir Ev Temizliği

basaksehir-temizlik-sirketi

Başakşehir ev temizlik şirketleri arasında bulabileceğiniz Kubat Group sayesinde Başakşehir günlük ev temizliği için temizlikçi eleman temin edebilirsiniz. Eğitimli temizlikçiler, evinizin her köşesini kirden ve mikroplardan arındırır ve sizin ve aileniz için hijyenik bir ortam sağlar. Temizlik hizmeti kapsamında zemin temizliği, kapı ve pencerelerin temizliği, evdeki mobilyaların tozlarının alınması ve silinmesi, kitaplık ya da mutfak dolaplarındaki rafların tozlarının alınması ve silinmesi ve lambaların temizlenmesi gibi hizmetler bulunur.

Başakşehir Ofis Temizliği

Ofis temizliği de en az ev temizliği kadar özen ve titizlik ister. Müşteri ziyaretine açık ya da birden fazla kişinin birlikte çalıştığı ofislerde ise profesyonel temizlik çok daha önemlidir. Temiz bir ofis hem gelen müşteri ve misafirlerinizin gözünde şirket imajına destek olur ve şirketinizin saygınlığını artırır hem de aynı ortamı farklı kişilerle paylaşmanın doğurabileceği hastalık risklerini en aza indirir. Bu nedenle ofis temizliği için profesyonel bir Başakşehir temizlik şirketi tercih etmelisiniz. Kubat Group ev temizliğinde olduğu gibi ofis temizliğinde de yanınızda olur. Temizlik işinin nasıl yapıldığını bilen profesyonel elemanlar zeminden mobilyalara, kapılardan pencerelere kadar ofisin her köşesini mikroplardan arındırır ve hijyenik ve pırıl pırıl bir ortam sunar.

Siz de profesyonel Başakşehir temizlik şirketi arayışında iseniz, Kubat Group’un 20 yıllık deneyiminden faydalanabilirsiniz. Tek tek ve özenle seçilen temizlik elemanları sayesinde evinizi veya işyerinizi hijyenik hale getirebilirsiniz. En iyi Başakşehir temizlik firmaları arasında yer alan Kubat Group, detaylı temizlik hizmetini en uygun fiyatlarla sunuyor.

Bizi tercih ettikleri için tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Sizler de bu ailenin bir parçası olmak isterseniz bizimle irtibata geçebilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Alpin disc-akademi-logo-15-yil-1 ema
emt etku evsan
figür fox-veteriner-logo konfides
Martı metropol Özel DNZ poliklinik
özeldrm vektör Vera

Ücretsiz Teklif Al

Hizmetimiz sadece İstanbul ve Ankara ili kapsamındadır. Talebiniz bu yönde ise bilgilerinizi eksiksiz doldurarak hemen teklif alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al - Maliyet Hesapla

Temizlik Hizmetimiz İstanbul ve Ankara ili kapsamındadır. Talebiniz bu yönde ise lütfen formu eksiksiz doldurunuz.