Sektörel Firma Rehberi

Sağlıklı yaşamın öncelikli kuralı ev, ofis ve çevre temizliğidir. Zararlı kir, toz ve mikroplardan arındırılmış yaşam alanlarına sahip olmak istiyorsanız profesyonel temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış bir Bahçelievler temizlik şirketi olan Kubat Group, yüksek kaliteli ev ve ofis temizliği hizmeti ile size yardımcı olur.

Kubat Group’un sunduğu derinlemesine temizlik işlemi ile gözle görülmeyen mikroorganizmalardan kurtulabilirsiniz. Profesyonel ekip, ekipman ve sertifikalı temizlik ürünleri ile yapılan hijyenik temizlik hizmetini, tüm yaşam alanlarınız için talep edebilirsiniz.

Bahçelievler Ev Temizliği

bahcelievler-temizlik-sirketi

Kalabalık aileler kadar yalnız yaşayan kadın ve erkekler için de ev temizliği önemlidir. Periyodik olarak yapılmayan hijyenik temizlik sağlık açısından risk oluşturur. Temizlenmeyen yaşam alanları kir, toz ve bakterilerin çoğalmasına imkân tanır.

Uzun saatler boyunca çalışmak zorunda olan çiftler, kişiler veya çocuklu ev kadınları için profesyonel bir Bahçelievler temizlik şirketi hizmeti almak ideal bir seçimdir. Bahçelievler ev temizlik şirketleri arasında yer alan Kubat Group’tan güvenilir ve sağlıklı temizlik hizmeti alabilirsiniz. Temizlil profesyonellerinin kaliteli temizlik ürünleriyle yaptığı ev temizliği şu işlemleri kapsar:

  • Mutfak, banyo, çalışma odası gibi alanlarda bulunan çöp kutuları boşaltılır ve genel ev düzeni oluşturulur. Tüm yaşam alanları temizlenir.
  • Kapı, pencere, avize ve camlar özenli biçimde silinir.
  • İsteğe bağlı olarak standart veya detaylı zemin temizliği yapılır.
  • Masa, kitaplık, sehpa gibi mobilyalar, beyaz eşyalar uygun malzemelerle silinir.
  • Koltuklar ve oturma grupları süpürülür. Talep edilirse vakumlu süpürge ile detaylı temizlik işlemi de uygulanır.

Bahçelievler Ofis Temizliği

Kubat Group’un sunduğu Bahçelievler temizlik hizmetleri arasında profesyonel ofis temizliği hizmeti de mevcuttur. Temiz ve düzenli çalışma ortamı, çalışanların performansını artırmakla kalmaz hijyenik bir yaşam alanı da sağlar. Personelinize, ziyaretçilerinize temiz bir ofis ortamı sunmak istiyorsanız, kalitesiyle öne çıkan Bahçelievler temizlik şirketi Kubat Group’tan yardım alabilirsiniz. Ofis temizliği hizmeti şu işlemleri içerir:

  • Paspasla silme ve cilalama dâhil, tüm ıslak zeminler özenle temizlenir.
  • Ahşap, cam ve paslanmaz çelikten oluşan yüzeyler sertifikalı temizlik ürünleriyle silinir.
  • Ofis ekipmanları ve mobilyaların temizliği uygun temizlik ürünleriyle yapılır.
  • Varsa banyo ve mutfak alanları da temizlenir.

Profesyonel ev ve ofis temizliği hizmetimizi denemek için hemen yandaki formu doldurup teklif alabilirsiniz.

Bizi tercih ettikleri için tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Sizler de bu ailenin bir parçası olmak isterseniz bizimle irtibata geçebilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Alpin disc-akademi-logo-15-yil-1 ema
emt etku evsan
figür fox-veteriner-logo konfides
Martı metropol Özel DNZ poliklinik
özeldrm vektör Vera

Ücretsiz Teklif Al

Hizmetimiz sadece İstanbul ve Ankara ili kapsamındadır. Talebiniz bu yönde ise bilgilerinizi eksiksiz doldurarak hemen teklif alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al - Maliyet Hesapla

Temizlik Hizmetimiz İstanbul ve Ankara ili kapsamındadır. Talebiniz bu yönde ise lütfen formu eksiksiz doldurunuz.