Sektörel Firma Rehberi

Profesyonel temizlik hizmeti, tüm yaşam alanlarının hijyenik koşullarda temizlenmesini sağlayan önemli bir hizmettir. Uzman temizlik ekipleri ile yapılan profesyonel temizlik hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir Ataşehir temizlik şirketi olan Kubat Group, ihtiyacınız olan sağlıklı temizlik hizmetini uygun fiyat ayrıcalığıyla sunar. Kendinize zaman ayırmak ve çocuklarınıza sağlıklı bir ev ortamı oluşturmak istiyorsanız ev temizlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ofis ve iş yeri temizliğini de uzman ekiplerimize teslim edebilirsiniz.

Ataşehir Ev Temizliği

atasehir-temizlik-sirketi

Ataşehir ev temizlik şirketleri arasında yüksek tanınırlığa sahip olan firmamız, çalışan çiftlerin ve kalabalık ailelerin ev temizliğini özenle yaparak onlara hijyenik bir ev ortamı sağlar. Yoğun iş temposunda çalışıp yalnız yaşayan bireyler de bu hizmetten yararlanarak tatil günlerinde dinlenme ve kaliteli zaman geçirme şansı bulur.

Profesyonel temizlik ekibimizin, yaşam alanlarına uygun sertifikalı ürünlerle gerçekleştirdiği temizlik hizmeti, küçük ve büyük dairelerin yanı sıra villaları da kapsar. Rutin temizlik, inşaat ve tadilat sonrası temizlik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir, titizlikle sunduğumuz Ataşehir temizlik hizmetini tüm yaşam alanlarınız için talep edebilirsiniz.

Mutfak ve banyo temizliğine ayrı bir özen gösteren ekibimiz, evinizdeki tüm yaşam alanlarını hijyenik malzemelerle temizler. Halılarınız ve zeminleriniz süpürülerek tozlardan arındırılır. Camlarınız silinir, mobilyalarınızın tozu alınır ve ıslak zeminleriniz uygun temizleyici malzemelerle silinerek temizlik işlemi sonlandırılır.

Ataşehir Ofis Temizliği

Ataşehir temizlik şirketleri ev temizliğinin yanında ofis temizliği hizmeti de sunar. Küçük veya büyük ölçekli ofislerinizin temizlik işlemini firmamıza bırakarak çalışanlarınıza hijyenik bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Düzenli ve temiz ofisler çalışma performansını artırmakla kalmaz ziyaretçiler üzerinde olumlu bir izlenim de bırakır.

Rutin ya da detaylı ofis temizliği hizmeti sunan Ataşehir temizlik firmaları arasında ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Kubat Group, bu konuda size yardımcı olur. Farklı büyüklükteki ofisleriniz için ekonomik fiyatlı temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa bize başvurabilirsiniz. Firmamızın sunduğu hizmet; ofis mobilyalarının ve araçlarının temizliği, camların silinmesi, banyo ve mutfak alanlarının temizlenmesi, tüm zeminlerin süpürülmesi ve silinmesi gibi hizmetleri kapsar.

Firmamızın sunduğu Ataşehir temizlik hizmetleri için “teklif al” butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi tercih ettikleri için tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Sizler de bu ailenin bir parçası olmak isterseniz bizimle irtibata geçebilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Alpin disc-akademi-logo-15-yil-1 ema
emt etku evsan
figür fox-veteriner-logo konfides
Martı metropol Özel DNZ poliklinik
özeldrm vektör Vera

Ücretsiz Teklif Al

Hizmetimiz sadece İstanbul ve Ankara ili kapsamındadır. Talebiniz bu yönde ise bilgilerinizi eksiksiz doldurarak hemen teklif alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al - Maliyet Hesapla

Temizlik Hizmetimiz İstanbul ve Ankara ili kapsamındadır. Talebiniz bu yönde ise lütfen formu eksiksiz doldurunuz.